Lázeňský hotel Grand

+420 222 539 539
Po - Pá: 8 – 22 hod., So - Ne: 9 – 22 hod
Lázeňská 165, Lázně Bělohrad 50781

Lázeňský hotel Grand najdeme v malém podkrkonošském městečku Lázně Bělohrad v Královéhradeckém kraji. Hotel je situován ve zrekonstruované historické budově z počátku minulého století se spojovací chodbou do dvou sousedních hotelů. Hotel Grand poskytuje příjemné a pohodlné ubytování s veškerým lázeňským komfortem. K dispozici jsou moderně vybavené jedno- a dvoulůžkové pokoje s celkovou ubytovací kapacitou 54 míst. O hosty je zde výborně postaráno, v hotelu se jim nabízí celodenní lékařská péče, pestrý výběr lázeňských a léčebných procedur, 2 bazény, jídelna, restaurace, kavárna, čítárna s Wi-Fi, kulturní sál, šatna a malá prodejna. Zaparkovat lze nedaleko zdarma i za poplatek.

  • Internet
  • Snídaně v ceně
  • Parkování
  • Domácí mazlíčci

Lázeňský hotel Grand On-line rezervace

Zadejte prosím datum příjezdu a odjezdu pro zobrazení cen

Datum příjezdu
Datum odjezdu
Typ pokoje Kapacita pokoje
Jednolůžkový pokoj
Dvoulůžkový pokoj

Ceny ubytování můžeme zobrazit až po zadání konkrétního data příjezdu a odjezdu. Zadání můžete provést kliknutím zde.

Vyberte si z 5 pobytových balíčků nabízených v Lázeňský hotel Grand

Lázeňský hotel Grand Pokoje

Hotel Grand nabízí útulné ubytování v pohodlných jedno- a dvoulůžkových pokojích. Každý pokoj je vybaven televizorem, telefonem, ledničkou, bezplatným signálem Wi-Fi a vlastním sociálním zařízením se sprchou. Některé pokoje mají navíc balkon. Všechny hotelové pokoje i prostory jsou nekuřácké. 

Hosté mohou v hotelu využívat lékařskou péči, včetně pohotovostní služby s nepřetržitým provozem, kompletní lázeňské procedury a 2 bazény s bezbariérovým přístupem. K dispozici je zde také jídelna, kavárna, čítárna s Wi-Fi a prodejna s drobným občerstvením, suvenýry a denním tiskem, kadeřnictví a pedikúra. Na recepci si lze zapůjčit žehličku i žehlicí prkno. Pobyt s domácím mazlíčkem není povolen. 

Lázeňský hotel Grand Gastronomie

V hotelu je k dispozici prostorná jídelna, kde se podávají snídaně, obědy i večeře pro klienty zdravotních pojišťoven. Na výběr jsou 3 typy snídaní a 4 druhy obědů a večeří v servírované podobě. Snídaně jsou rozšířeny o ranní bufet. Strava je pestrá a nutričně vyvážená a vyhovět lze i klientům se speciálními dietními požadavky. K dispozici je zde dále restaurace Terasa s širokým výběrem nejrůznějších pokrmů z jídelního lístku. Příjemné posezení u dobré kávy a dezertu nabízí také kavárna Grand.

Lázeňský hotel Grand Recepce

Čas příjezdu: od 11:00

Čas odjezdu: do 09:00

Ubytování přijímá platbu těmito kartami

  • Visa
  • Visa Electron
  • EuroCard/MasterCard
  • American Express
  • Diners Club
  • JCB

Lázeňský hotel Grand Dostupnost

Hotel Grand leží na Lázeňské třídě č. 165 v klidné části Lázní Bělohrad. Parkování pro invalidy je vyhrazeno v bezprostřední blízkosti hotelu. Ostatní klienti mohou využít neplacené parkovací plochy u sousedních hotelů Janeček a Anna Marie (všechny 3 hotely jsou propojeny spojovací chodbou). Dále je k dispozici placené parkoviště u hotelu Tree of Life. Nejbližší autobusová zastávka Lázně Bělohrad – lázně je od hotelu vzdálena pouze 50 m. Vlaková stanice Lázně Bělohrad se nachází 1 kilometr od hotelu.

Lázeňský hotel Grand Okolí

Lázně Bělohrad jsou klidným lázeňským městečkem s krásným okolím. V centru města můžete navštívit barokní zámek obklopený rozsáhlým parkem se zimní oranžérií. K dalším zajímavostem ve městě patří Fričovo muzeum, rodný domek K. V. Raise a přírodní památka Bažantnice – lázeňský park s hudebním pavilonkem. Kousek od hotelu se nachází venkovní areál pro minigolf. K celodennímu výletu lze doporučit ZOO Dvůr Králové nebo pohádkové město Jičín.

Lázeňský hotel Grand

Lázeňská 165, Lázně Bělohrad
Zobrazit celou mapu